ŁKS - Jagiellonia. Będzie ciężko, ale trzeba wygrać!

Przejdź do artykułu

KOD

Komentarze (118)

MK: Łódż-Widzew napisał:

Wodzirej na młynie zamiast w bęben będzie kręcił syreną strażacką a na głowie będzie miał "koguta" prosto z dachu radiowozu straży miejskie aby go dobrze było widać:-)...HEHEH Kundelki jesteście ośmieszani na każdym kroku przez "swoich"ludzi:-) a miało być tak piknie,po ameerykańsku-"NEW GENERATION"!!!....abhahahaha:-)........


Przeczyta taki baran( dobrze że umie czytać:)) na sport.pl komentarz i obrzuca inny klub a jak jego prezes chodzi po klubie w szaliku Legii to mu nie przeszkadza. to są własnie kibice którzy leczą kompleksy

2014-04-25 06:41

zee: Do tych dwóch pa.jaców powyżej. Ja w przeciwieństwie do was buraczane pał.y mam wyje.ne na was i wasz cudowny eł kał es smierdzący moczem. Nie musieliście się wysilać na odpowiedzi, bo jak rzucam psom kości, to mnie nie obchodzi, czy będzie im smakowała i czy się o nią pogryzą. Wy macie tylko wirtualne zęby bo te prawdziwe zostawiliście w bramach na limance więc dam wam dobrą radę: w przerwach pomiędzy lizaniem mojej kości nie liżcie się po odbytach jak to macie w zwyczaju. Wszak wieszczu został wykorzystany na eł kał esie, co sam zresztą przyznał.
No to sholom chłopaki i teraz już naprawdę bez odbioru.

2014-04-25 06:41

tommy: parchate mordy , ojszczane nogawki - to my Wielki Widzew

2014-04-25 06:41

R(_;_)S: Odpowiedź godna "ludzi humoru".Nie zawiodłeś ! :)))))))

2014-04-25 06:41

Łodzianie: :)

2014-04-25 06:41

ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!: ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!ŁKS to my !!!! PEDAŁY !!!!!

2014-04-25 06:41

łodzianie: :)

2014-04-25 06:41

Galerian Gejzer: Sisula sila we !!!!! Wszyscy na stadion !!! Będzie nas rekord coś koło 1000 luda !!

2014-04-25 06:41

artur_kolek: zbiorki wiadomo gdzie i idziemy osiedlami sisulasilawe! 5 tysiecy musi penknac!

2014-04-25 06:41

WIDZEW ŁÓDŹ: Cała prawda o kałesiackich ciotach hehehehehehe G E J Z E R Y, C I O T Y i M I T O M A N I

kałkaes= ???
zaraz a co to ku.rwa w ogóle jest ten kałkaes ?????
u nas się mówi gó.wno pod butem...

Cała prawda o kałesiackich ciotach hehehehehehe G E J Z E R Y, C I O T Y i M I T O M A N I

TAK WAS WIDZI POLSKA !!!!!

2014-04-25 06:41

ŁKS ŁÓDŹ: http://i42.tinypic.com/2rpw8sx.jpg

2014-04-25 06:41

ŁKS ŁÓDŹ: http://i42.tinypic.com/2rpw8sx.jpg

2014-04-25 06:41

ŁKS ŁÓDŹ: http://i42.tinypic.com/2rpw8sx.jpg

2014-04-25 06:41

ŁKS ŁÓDŹ: Cała Prawda o Widzewskiej dziczy hhehehehehehe P.E.D.A.Ł.Y

Cała Prawda o Widzewskiej dziczy hhehehehehehe P.E.D.A.Ł.Y

widzew = PAJACE
widzew = ŚŻK
widzew = EPD 001
widzew = TĘCZOWA TRYBUNA
widzew = 0:1 NA TABLICY !!!!
widzew = LUDZIE HONORU ZOSTAWILI ZIOMKA NA POLU
widzew = RAZ SIERPEM , RAZ MŁOTEM W CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!!!
widzew = PLACKI DO BICIA
widzew = POLICJA

TAK WAS WIDZI POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-04-25 06:41

W Łodzi TYLKO Widzew nie ma miejsca dla ścierwa !!!: Cała Polska się raduje, z polskiej ligi znikną ch.uje !!!!
Cała Polska roztańczona, ku.rwa z kozin jest skończona !!!!

2014-04-25 06:41

Wersja klasyczna | Serwisy mobilne Polskapresse